Zestaw PULSE FC - do kontrolowanych dozowań oleju

  Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU

Pulse FC prosty i szybki system dozowania niezbędnych ilości świeżego oleju oraz pozostałych płynów.

Płyny programowane są na kartę i traktowane jak inne części zamienne do naprawy samochodu.

System posiada czytnik kart. Wraz z miernikiem, przepływomierzem, wózkiem tworzy zestaw podstawowy.

Na kartę dla konkretnej osoby i konkretnego zlecenia „zadawana” jest określona ilość oleju, dzięki czemu mechanik pobierający olej po przyłożeniu karty, otwiera miernik autoryzując wydanie ilości, która jest rozliczana następnie z innymi częściami po wykonanej obsłudze serwisowej pojazdu

 

Zestaw zawiera:

Oprogramowanie Pulse FC

Dokładnie monitoruj ilość dozowanego oleju i innych płynów. Dane są odczytywane automatycznie. Proste raporty, w tym poziomy płynów i dozowania, mogą być drukowane w dowolnym momencie, aby uzyskać szybkie, zwrotne informacje wpływające na rozliczanie i fakturowanie zapasów.

Pulse FC Programator

Ciesz się łatwym w użyciu, szybkim  w instalacji, niezwłocznie gotowym do użycia systemem kontroli i monitorowania przy  bezprzewodowej konfiguracji. Łatwo wstępnie zapisz na karcie Pulse FC konieczne  ilości  wydań , aby dozować tylko wybrany olej w autoryzowanej  ilości, minimalizując  błędy dozowania i uzyskując optymalną rentowność.

Karty płynów Pulse FC

Technicy otrzymują wstępnie zaprogramowane karty oleju i płynów do odczytu  bezpośrednio na wbudowanym czytniku NFC miernika SD. Nie ma ograniczeń co do liczby kart, które można stosować w danym momencie – ani ilości płynu. Karty można programować w dowolnym momencie.

Miernik dozowania SD

Daj technikom wszystko, czego potrzebują na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zbliżyć  wstępnie zaprogramowane karty płynów do  miernika, aby rozpocząć dozowanie. Po wydaniu zaprogramowanej ilości oleju, miernik zatrzymuje się automatycznie. Miernik wskazuje dokładną ilość pobranego oleju na ekranie LCD.

Mobilność i elastyczność

Dozuj płyny w dowolnym miejscu w warsztacie bez uszczerbku dla bezpieczeństwa i wydajności. W przeciwieństwie do stacjonarnych systemów, Pulse FC pozwala technikom swobodnie transportować 200-litrowe beczki do dowolnego miejsca dozowania łatwo i bez opóźnień.

Tagi: zarządzanie olejem dozowanie oleju w warsztacie monitoring olejowy system dozowania oleju kontrolowanie ilości dozowań

PLIKI DO POBRANIA

PULSE FC System kontroli płynów

POBIERZ PLIK

Produkty powiązane

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

Napisz do nas
Rejestracja
Logowanie
Facebook
YouTube