Wyposażenie warsztatów i SKP

EUROPEJSKI STANDARD

autop logo

Podnośniki samochodowe

W ofercie firmy Elwico znajdą Państwo podpodłogowe podnośniki samochodowe renomowanego niemieckiego producenta - firmy AUTOP, a także kolumnowe, nożycowe marki AGM. Tak profesjonalny sprzęt jest gwarancją dobrych warunktów pracy oraz zapewnia osiąganie najlepszych efektów. Od lat staramy się, aby zaopatrzane przez nasz warszaty posiadały nowoczesne i wygodne w obsłudze podnośniki samochodowe.

Podnośniki samochodowe firmy AUTOP posiadają niepowtarzalne rozwiązania techniczne w tym konstrukcję odwróconego cylindra. Urządzenia te są jedno lub dwustemplowe, a także tzw. podnośniki trójpoziomowe do montażu na półkanale. Dźwigniki mogą być stosowane na myjniach, stanowiskach recepcyjnych, naprawczych oraz diagnostycznych. Oferowane przez nas podnośniki samochodowe posiadają opatentowany system synchronizacji pracy cylindrów, hermetycznie montowane pokrywy kaset uniemożliwiające ingerencję wody i zanieczyszczeń a także hermetyczne uszczelnienia.

Katalog AGM obejmuje podnośniki samochodowe nożycowe o kilku rozwiązaniach technicznych w zakresie od 3 do 4 ton (wersje dwunożycowe /tzw. Podprogowe/ oraz wersje wulkanizacyjne o wysokości podnoszenia do 1 metra), a także w zakresie od 4 do 4,8 ton (wersje nożycowe z najazdami płaskimi, wersje diagnostyczne, w opcji oferujemy zintegrowany szarpak hydrauliczny i podnośniki osi). Zastosowane systemy, jakie posiadają podnośniki samochodowe, charakteryzują się najwyższą jakością, zarówno w zakresie konstrukcji, jak i obsługi serwisowej. Dźwigniki posiadają system wskazań serwisowych wyświetlanych na pulpicie sterowniczym, co gwarantuje natychmiastowe diagnozowanie stanu dźwignika i odczyt zgłaszanych komunikatów. Pragniemy, aby Państwo byli w pełni zadowoleni z jakości świadczonych usług, dlatego oprócz sprzedaży oraz obsługi technicznej oferujemy fachowe doradztwo. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, jakie budzą podnośniki samochodowe oraz wszystkie inne produkty.