Wyposażenie warsztatów i SKP

EUROPEJSKI STANDARD

autop logo

Podnośnik samochodowy

Podnośnik samochodowy to podstawa każdego warsztatu. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty podpodłogowe renomowanego niemieckiego producenta - firmy AUTOP, a także kolumnowe, nożycowe marki AGM. Tak profesjonalny podnośnik samochodowy jest gwarancją dobrych warunktów pracy oraz zapewnia osiąganie najlepszych efektów.

Urządzenia firmy AUTOP posiadają niepowtarzalne rozwiązania techniczne w tym konstrukcję odwróconego cylindra. Każdy taki podnośnik samochodowy jest jednolub dwustemplowy, choć istnieją również tzw. podnośniki trójpoziomowe do montażu na półkanale. Dźwigniki mogą być stosowane na myjniach, stanowiskach recepcyjnych, naprawczych oraz diagnostycznych. Oferowany przez nas podnośnik samochodowy posiada opatentowany system synchronizacji pracy cylindrów, hermetycznie montowane pokrywy kaset uniemożliwiające ingerencję wody i zanieczyszczeń, a także hermetyczne uszczelnienia.

Podnośniki nożycowe AGM obejmują kilka systemów w zakresie od 3 do 4 ton (wersje dwunożycowe tzw. Podprogowe oraz wersje wulkanizacyjne o wysokości podnoszenia do 1 metra), a także w zakresie od 4 do 4,8 ton (wersje nożycowe z najazdami płaskimi, wersje diagnostyczne, w opcji oferujemy zintegrowany szarpak hydrauliczny i podnośniki osi). Zastosowane rozwiązania techniczne, jakie posiada każdy podnośnik samochodowy, charakteryzują się najwyższą jakością, zarówno w zakresie konstrukcji, jak i obsługi serwisowej. Dźwigniki posiadają system wskazań serwisowych wyświetlanych na pulpicie sterowniczym, co gwarantuje natychmiastowe diagnozowanie stanu dźwignika i odczyt zgłaszanych komunikatów. Jeśli nadal nie wiedzą Państwo jaki podnośnik samochodowy najlepiej spełniałby Państwa oczekiwania i potrzeby - prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!