Wyposażenie warsztatów i SKP

EUROPEJSKI STANDARD

autop logo

Podnośnik kolumnowy

W katalogu firmy Elwico podnośnik kolumnowy zajmuje główne miejsce. Specjalizujemy się w doborze oraz obsłudze nowoczesnych maszyn najwyższej jakości. Tak jak wszystkie inne nasze propozycje, również podnośnik kolumnowy, jaki Państwu polecimy, zamontujemy i będziemy mogli serwisować będzie najlepszym na rynku produktem spełniającym każdą Państwa potrzebę. Ze swojej strony zapewniamy fachową obsługę i możliwe najniższe koszty.

Mogą Państwo wybrać dogodny podnośnik kolumnowy, w zależności od funkcji, jaką będzie musiał spełniać. Istnieją podnośniki jedno, dwu, cztero lub sześciokolumnowe, o różnych parametrach technicznych i udźwigu. Szczególną uwagę naszych produktów zwraca bardzo stabilna i sztywna konstrukcja, doskonale sprawdzająca się np. we współpracy z szarpakiem hydraulicznym, co w przypadkach wielu innych dźwigników spotykanych na rynku, weryfikuje wytrzymałość oraz warunkuje żywotność jaką posiada podnośnik kolumnowy.

Jeśli jakiś podnośnik kolumnowy znajdujący się w naszej ofercie wzbudził Państwa zainteresownie i chcieliby Państwo pozyskać więcej informacji na jego temat serdecznie zapraszamy do współpracy!